Dekoratif Zemin Kaplama Sistemleri

İNŞAAT MALZEMELERİ & SERAMİKLER
Seramik Yer Döşemeleri   Seramik Yer Döşemeleri
WPC, Ahşap &
          Plastik   Kompozit  Malzemeler   WPC, Ahşap & Plastik   Kompozit  Malzemeler
Dekoratif Doğaltaşlar & Gemstone   Dekoratif Ürünler &
  Gemstone
Bampar Bambu Parke   Bampar Bambu Parke
Dekoratif Zemin Kaplama   Mflor Lüks Vinil
  Zemin Kaplamaları
İŞ MAKİNELERİ
Hareketli Cephe Platformları   Shenxi
Hareketli Cephe Platformları   Tea
SPOT SATIŞ ÜRÜNLERİ
WHERE TO GO
Doga Dostu Ürünler

MFlor zeminlerde estetik, konfor ve hijyen...

Aray Dış Ticaret'in yakın zamanda yapmış olduğu anlaşma neticesinde Mflor ürünlerinin Türkiye tek temsilciliğini üstlenmiştir. Mflor ürünleri uzun yılların bilgi birikimi ve yüksek üretim standartlarıyla imal edilmekte olup firma genel merkezi İngiltere'de dir.


MFLOR Nedir?

Mflor farklı desen ve boyutlarda üretimi yapılan heterojen PVC zemin kaplama malzemesidir. Mflor 20-03 ve 20-05 ürünleri tutkalla yapıştırılarak zemine uygulanmaktadır. Mflor Lock ise kilitli kenar yapısı sayesinde tutkal ihtiyacı olmadan zemine uygulanabilir. Bu sayede demonte edilerek farklı zeminlerde birkaç defa kolaylıkla uygunabilir


MFLOR uygulama alanları nelerdir?
Mflor yüzeysel aşınma dayanımı sayesinde insan trafiğinin yaygın olduğu otel lobi ve odaları, spor salonları, mağaza zeminleri, market ve alışveriş merkezi zeminleri ve hertürlü ofis zeminleri gibi ticari mekanlar yanında mutfak, banyo, oturma odası gibi evsel yaşam mahallerinde uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

MFLOR ürünlerinin avantaj ve üstün yönleri nelerdir?
Mflor ürünleri laminat kaplama ürünlerinden %30 daha fazla ses emme kabiliyetine sahiptir. Ekstra sağlam ve yüzey aşınma dayanımına sahiptir. Mflor ürünleri suya, neme ve yoğuşmaya dayanıklıdır. Mekanların su basması neticesinde zarar görmez. Mflor click uygulamasında tutkal gerekmediği için zamandan ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar. Yerden ısıtmalı zeminlere rahatlıkla uygulanabilir. Yüzün üzerinde renk ve desen çeşidiyle kullanıcıya seçenek sağlar.

MFLOR ömrü nedir?
Doğru uygulama ve uygun zemin koşulları için Mflor 20-03 ürünleri ticari mekanlarda 5 yıl, evsel mekanlarda 8 yıl ve Mflor 25.05 ürünleri ticari mekanlarda 8 yıl, evsel mekanlarda 15 yıl ömre sahiptir.

MFLOR bakım ve temizliği nasıl yapılır?
Mflor ürünlerinin bakım ve temizliği muadil ürünlerle karşılaştırıldığında çok daha pratik ve ekonomiktir. Su ve sabunla kolaylıkla yıkanabilir. Bu şekilde bakteri, mikrop barındırmaz ve üretmez.

MFLOR uygulaması nasıl yapılır?
Mflor uygulama şartnamesi için http://www.mflor.eu/uk/installation.php linkine girebilirsiniz.
Mflor ürünleriyle ilgili daha detaylı teknik bilgiler ürün kataloglarından ve Aray satış ekibinden temin edilebilir.

ARAY Dis. Tic. ve Pazarlama A.S.
ARAY Dis. Tic. ve Pazarlama A.S.
Aray Dış Tic. ve Pazarlama A.Ş. Champion Champion Champion Fraco NewTech Gemstone Bampar Hahne