Dekoratif Doğaltaşlar & Gemstone

İNŞAAT MALZEMELERİ & SERAMİKLER
Seramik Yer Döşemeleri   Seramik Yer Döşemeleri
WPC, Ahşap &
          Plastik   Kompozit  Malzemeler   WPC, Ahşap & Plastik   Kompozit  Malzemeler
Dekoratif Doğaltaşlar & Gemstone   Dekoratif Ürünler &
  Gemstone
Bampar Bambu Parke   Bampar Bambu Parke
Dekoratif Zemin Kaplama   Mflor Lüks Vinil
  Zemin Kaplamaları
İŞ MAKİNELERİ
Hareketli Cephe Platformları   Shenxi
Hareketli Cephe Platformları   Tea
SPOT SATIŞ ÜRÜNLERİ
WHERE TO GO
Doga Dostu Ürünler
Dünya çapında bir yönelim: Sağlık Merkezleri ve Spa'lar için kıymetli taştan ürünlerin keşfedilmesi!

Kıymetli taşlar milyonlarca yıl yaşlıdır ve kristal yapıları nedeniyle sadece maddenin en yüksek formunu temsil etmekle kalmazlar ama ayrıca insan vücudu tarafından emilebilen kendilerine has salınımlı enerji motiflerine de sahiptirler. Sonuç olarak kıymetli taşlar sağlımız üzerinde etkili olabilirler.

Mineraller doğanın vazgeçilmez yapı taşlarıdır; kıymetli taşlar kristallerden oluşan minerallerdir. Mineral kristalleri vücutta da bulunur, bunlar olmaksızın dünyadaki
ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş.
biyolojik yaşam mümkün olamazdı.

Kıymetli taşların sağlığa iyi gelen özellikleri, bedenlerimizin kendi enerji motiflerini olumlu bir hizaya getirmeye yardımcı olur; biyoritimlerimize denge ve ahenk verirler. Gittikçe artan sayıda insanın kişisel sağlığına özen göstermesi artan sağlık bilincini açıklamaktadır. Talebi karşılamak için tüm dünyada Sağlık Merkezleri ve Spa'lar kurulmaktadır. Sağlıklı bir beslenme rejimi, düzenli bir fiziksel aktivite, sauna, masaj ve kozmetik bakımla başlayan ve doğal enerji tıbbının yeni çizgisi ile birleşerek devam eden bir akım gelişmektedir. İster bir otelin, spa'nın veya sağlık merkezinin, isterse bir kozmetik stüdyosunun müdürü olun ürünlerimizle müşterilerinizin kişisel sağlığına ve esenliğine katkıda bulunuyor ve Sağlık ve Spa pazarının taleplerine cevap veriyorsunuz. “Duyumsayabileceğiniz ve hissedebileceğiniz enerji titreşimleri” Bunlar ruhu canlandırıyor ve harika bir atmosfer yaratıyor. Müşterileriniz size teşekkür edecekler ve daha sık gelecekler.

Yeni bir zindelik duygusu için Sağlık Ürünlerinizin gücünü keşfedin ve faydalı titreşimlerini hissedin !
 
ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş.
Detaylı bilgi için
tıklayınız
 
 
DECOPRO JELLİ KAROLAR

Üzerine basıldığında renk ve desen değiştiren zemin karoları, dekorasyonda farklılık arayanların ve mekanlarına değer katmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. DekoPro dekoratif zemin karoları; restoranlar, çocuk yuvaları, eğlence alanları gibi mekanların ve yaratıcılıkta sınır tanımayan mimarların tercihi oluyor…

Turkuaz, yeşil, kırmızı, mor, lila, turuncu ya da kendi yarattığınız renkler… Sınırsız renk alternatifiyle göz alan, üzerine basıldığında anında deseni ve rengi değişen DekoPro dekoratif zemin karoları, yaratıcı düşünceler için yaratıcı seçenekler sunuyor. Mekanlarına değer katarak fark yaratmak isteyenler, çocukların bulunduğu alanları eğlenceli hale getirmek isteyenler ve yaratıcılıkta sınır tanımayan mimarların kullandığı bu karolar, istenilen zemine rahatlıkla uygulanabiliyor.

Uran Holding bünyesinde faaliyet gösteren Aray Dış Ticaret, alternatif dekorasyon arayışlarına renkli zemin karolarıyla eğlenceli çözümler sunuyor. DekoPro markası altında satışa sunulan zemin karoları, dekorasyonlarında farklılık yaratmak isteyen; mağaza, restoran, otel, AVM, gece kulübü ve bar gibi işletmelerden de talep görüyor.

YARATICI MİMARLARIN TERCİHİ
Birbirinden renkli ve şık ürünler, dayanıklılığıyla yapı sektörünün de ilgisini çekiyor. Dünya standartlarında tüm sertifikalara sahip olan DekoPro dekoratif zemin karoları, 7.5 mm kalınlığında, birbirine yapıştırılmış, kırılmaya ve yanmaya dayanıklı özel bir malzeme arasına enjekte edilen renkli jelden oluşuyor. Duvar ve tezgah süsü olarak da kullanılan karolar, genellikle 50 x 50 cm ebadında tercih ediliyor ve bir metrekarede 40 ton ağırlığa kadar dayanabiliyor.

EĞLENCELİ ÇOCUK YUVALARI
Kasım 2012'de ilk kez görücüye çıkan DekoPro dekoratif zemin karoları, özellikle çocuk yuvalarından ilgi görüyor. Aralarında Neşe Erberk gibi ünlü işletmecilerin de bulunduğu yuva sahiplerinin yakından ilgilendiği ürünler, Uran Holding bünyesinde oluşturulan özel sergi alanında da incelenebiliyor.

ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş.
ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş. ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş. ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş.
 
ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş. ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş. ARAY Dış. Tic. ve Pazarlama A.Ş.
Aray Dış Tic. ve Pazarlama A.Ş. Champion Champion Champion Fraco NewTech Gemstone Bampar Hahne